Czym jest Europa dla najmłodszych kołobrzeżan? Na to pytanie odpowiedzieć ma konkurs "Młodzi kołobrzeżanie o Zjednoczonej Europie” ogłoszony przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta.

Do wspólnej zabawy z okazji obchodzonego dzisiaj Dnia Europy RCK zaprasza kołobrzeskie dzieci oraz młodzież. Aby wziąć udział w projekcie należy przesłać na adres e-mail: animacja@rck.kolobrzeg.eu, krótki, nieprzekraczający 2 min film, w którym uczestnicy udzielą odpowiedzi na pytanie: "Czym jest Europa?”.

Konkurs rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych: pierwsza to dzieci w wieku przedszkolnym, druga – uczniowie klas od I do III szkół podstawowych, trzecia – otwarta, czyli od klasy IV szkoły podstawowej wzwyż. Odpowiedzi udzielać można jako grupa: przedszkolna, szkolna (klasa), rówieśnicza albo rodzinna lub indywidualnie.

Nadesłane filmy, połączone ze sobą, zostaną opublikowane na kanale YouTube oraz w mediach społecznościowych Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta. Na autorów najciekawszych albo najbardziej oryginalnych odpowiedzi czekają atrakcyjne nagrody, w tym bezpłatne wejściówki na spektakle organizowane przez RCK.

Na przesyłanie nagrań RCK czeka do poniedziałku, 17.05.2021 r. godz. 12.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w samo południe, w piątek, 21.05.2021 r.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook