Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na musical „Wrzuć na luz” przygotowany przez uczniów kołobrzeskich szkół pod kierownictwem Kamila Czarneckiego.

Aleksandra Sak z 25-osobową grupą młodzieży przygotowała musical „Wrzuć na luz”. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.

„Wrzuć na luz!” to broadwayowy musical opowiadający o przeżyciach i problemach nastoletniego chłopaka, który ze względu na presję rówieśników stara się być " kimś ". Głównym bohater chodzi do liceum, gdzie popularni uczniowie uważają go za ofermę . Próbuje zaimponować Christine – dziewczynie, w której skrycie się podkochuje, i w tym celu kupuje od dilera tabletkę SQUIP – superinteligentny komputer z Japonii, który podpowiada mu, jak stać się popularnym. Od tego momentu akcja nabiera tempa i Jeremy wplątuje się w coraz więcej kłopotów.

20.06 (niedziela) i 27.06 (niedziela), godz.16.00 i 19.00, sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1.

Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCK, ul. Solna 1. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook