Dzięki działaniom Prokuratury Rejonowej i Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, Muzeum Oręża Polskiego jest w posiadaniu bogatego arsenału broni.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Muzeum Oręża Polskiego, została zaprezentowana nowa kolekcja broni przekazana do kołobrzeskiej instytucji. Jak poinformowano nas w zaproszeniu, arsenał pochodzi ze sprawy rozwodowej, o której rozpisywały się ogólnopolskie media. Dzisiaj dzięki temu, do muzeum trafiło ponad 40 cennych artefaktów.

Należy dodać, że broń mogła trafić finalnie do huty i zostać przetopiona. Arsenał zachowany jest w bardzo dobrym stanie i składa się z większych eksponatów jak i drobniejszych elementów, które posłużą między innymi do kompletowania broni.

Bogata kolekcja nowych egzemplarzy broni, już niedługo zostanie wystawiona dla odwiedzających muzeum. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook