Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu zaprasza dzieci na plenerowe wydarzenia organizowane pod hasłem „Kolorowe wakacje”. W każdy czwartek, o godz. 16.00, na bulwarze nad Parsętą, odbędą się ciekawe spektakle, warsztaty i kolorowe – różnorodne zajęcia animacyjne.

Organizatorzy zapraszają na odkrywanie barwnego świata literatury w poezji JULiJANA , czyli Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Na zabawne i pięknie ilustrowane opowieści Pawła Wakuły - autora i ilustratora książek dla dzieci oraz na polskie legendy, w których oczywiście głównym bohaterem będzie smok. Ekstra dodatkiem i przedłużeniem literackich uniesień będą książkowe super bestsellery, które przy okazji będzie można wypożyczyć do domu i czytać do poduszki w oczekiwaniu na kolejne czwartkowe popołudnie.

W bibliotecznym programie nie zabraknie zabaw i muzycznych animacji z klaunami oraz podróży dookoła świata z ptakiem nielotem o imieniu Dodo. Dla ciekawskich i żądnych wiedzy naukowej, propozycja nie do przegapienia! Naukowe i bardzo wybuchowe pokazy edukacyjne, czyli chemiczne i fizyczne - efektowne eksperymenty.

Dla chwili relaksu i na ostudzenie wakacyjnych emocji Biblioteka zaprasza na pokaz karate w wykonaniu podopiecznych klubu Kyokushin Karate, turniej małych O’GRÓW, czyli rozgrywki działającego przy Bibliotece klubu gier planszowych oraz na zabawy z wehikułem czasu, za sprawą którego uczestnicy będą odkrywać zabawy podwórkowe swoich rodziców i dziadków.

Biblioteczny program „Kolorowe wakacje” dofinansowany został przez Gminę Miasto Kołobrzeg w ramach środków MPPiRPA. Na wydarzenia i warsztaty wstęp jest wolny, jednakże z uwagi na zmieniające się zagrożenie epidemiczne organizatorzy zastrzegają możliwość ograniczenia liczby uczestników.

Lipiec – sierpień 2021, każdy czwartek, godz. 16.00.

Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu, Bulwar nad Parsętą, ul. J. Frankowskiego 3. Wstęp wolny.

Komentarze  
0 # kael 2021-06-27 11:19
Protestuję!
Nazwa „Kolorowe wakacje” wyklucza osoby dotknięte daltonizmem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook