Od dzisiaj na Jarmarku Solnym można kupić książkę zatytułowaną „Kołobrzeg w baśniach i legendach” autorstwa Andrzeja Waleńskiego, który urodził się i mieszkał w Kołobrzegu przez 28 lat.

„Kołobrzeg w baśniach i legendach” przybliża bardziej lub mniej znane opowieści o kołobrzeskich miejscach i ludziach, którzy tworzyli nasze miasto. I tak znajdziemy w niej na przykład opowieści o  Latarni Morskiej, Baszcie Lontowej, czy Pomniku Zaślubin ale i o osobach, które jeszcze nie dawno mogliśmy spotkać na ulicach naszego miasta. 

Książkę można teraz kupić na Jarmarku Solnym. 

Na stoisku dostępne są również inne pozycje autora. Co ważne, kupując książki Andrzeja Waleńskiego można wspomóc hospicjum dla dzieci w Wilnie. Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook