W piątek Portowa Strefa Chill w kołobrzeskim Porcie Jachtowym wypełniła się muzyką i tańcem. Wszystko za sprawą zorganizowanego przez Klub Tańca Sportowego Amber wydarzenia jakim było bicie rekordu miasta w jednoczesnym tańcu.

Takie wydarzenia organizowane są w wielu miastach w Polsce, a także na całym świecie. Wszystko po to żeby zarażać ludzi tańcem.

Ustanowienie rekordu poprzedziły pokazy tańca w wykonaniu profesjonalnych tancerzy, dla których taniec jest pasją od dziecięcych lat.

W piątkowym biciu rekordu w jednoczesnym tańcu mógł wziąć udział każdy. Byli młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni. Wszystkich połączył wspólny taniec do gorących latynoskich rytmów.

Jak zapowiedział organizator już planowana jest druga edycja tego wydarzenia.

Łącznie 317 osób zatańczyło wspólnie w piątek w Portowej Strefie Chill ustanawiając tym samym kołobrzeski rekord miasta w jednoczesnym tańcu.

 

Komentarze  
+6 # Gdzie logika 2021-07-19 15:17
A knajpa mieszkańca Rafaua też zaliczyła rekord?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook