Od 1 października, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta oferuje miesięczne karnety na seanse w ramach DKF Sztorm.

Dlaczego warto zainwestować w karnet?

- Każdy seans obejrzycie w najniższej, możliwej cenie (10 zł/seans, gdy pojedynczy bilet ulgowy to koszt 13 zł a normalny: 15 zł.

- Kupując karnet wybierzecie miejsce na sali kinowej, które w danym miesiącu czekać będzie tylko na Was (karnet jest kinową "miejscówką").

- Zaoszczędzicie czas unikając oczekiwania w kolejce do kasy przed seansami.

- Karnety nie są imienne, zatem jeśli z jakiś powodów nie będziecie mogli wybrać się na film, możecie użyczyć własny komuś innemu.

Karnet bez trudu mieści się w portfelu - zawsze możecie mieć go ze sobą. To ważne, ponieważ wstęp na film będzie możliwy po okazaniu karnetu bileterowi. Karnety dostępne są w godzinach otwarcia kasy RCK. Do zobaczenia w kinie (zobacz).

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook