Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigmiewa Herberta zaprasza na koncert Arka Kłusowskiego - laureata 3. miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. 

Arek Kłusowski – to pochodzący z Rzeszowa charyzmatyczny wokalista, kompozytor, tekściarz, osobowość sceniczna. Część słuchaczy słyszy w jego głosie młodego Artura Rojka, inni nazywają męską odpowiedzią na twórczość Darii Zawiałow. Mimo tych porównań Arek, to niewątpliwie jeden z najoryginalniejszych młodych artystów na polskim rynku muzycznym. Laureat 3 miejsca w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”. Przez lata zajmował się pisaniem piosenek dla popularnych polskich wykonawców z pierwszych miejsc list przebojów.

Arek długo i ciężko pracował na swoje „5 minut” i wszystko wskazuje na to, że jego czas właśnie nadchodzi. Świetnie przyjęty energetyczny singiel „Antarktyda” zapowiada drugi album i nowy rozdział w karierze artysty.

16.10.2021 (sobota), g. 19.00, sala widowiskowa RCK

Bilety: 40 zł (normalny i w dniu koncertu), 35 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

Antarktyda: https://www.youtube.com/watch?v=oZnYFqX7MuY

Idealny Syn: https://www.youtube.com/watch?v=C304-bufarU

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook