Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. Już jutro o godzinie 11. spektakl „Owieczka Bella” Teatru Gili - Gili z Poznania.

Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owca. Właściwie owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym by być duża. Buntując się przed goleniem, uciekła z domu, poszukując recepty na szczęście. Lecz, czy zawsze nasze marzenia są dla nas dobre? Duża owca daje mnóstwo runa, nie boi się lisa, ale potrafi wyrządzić też wiele szkód.

Niezwykle ciepła i mądra opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i na siłę chce być duża. Chodząc w nie swojej skórze prędko przekonuje się, że nie warto niczego zmieniać tylko być po prostu sobą, takim w sam raz, a na wszystko inne przyjdzie czas!

10.10.2021 (niedziela), godz. 11.00,

sala widowiskowa RCK – spektakl „Owieczka Bella” Teatr Gili - Gili z Poznania.

Czas trwania: 45 minut

Wiek: od 3+

Aktorzy: Ewa Rurarz, Igor Fijałkowski

Scenariusz i reżyseria: Igor Fijałkowski

Muzyka: Paweł Głosz

Scenografia i lalki: Igor Fijałkowski

Bilety: 15 zł (normalny), 13 zł (ulgowy/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie Regionalnego Centrum Kultury, tel. 94 35 249 49 w. 49 oraz na kup bilecik.pl

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook