Jutro w Galerii Sztuki Współczesnej odbędzie się wernisaż wystawy autorstwa Krzysztofa Trzaski „Zodiak - Konstelacje”. Ekspozycję będzie można oglądać do 18 lutego przyszłego roku.

Krzysztof Trzaska jest absolwentem Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Od jutra wystawę tego artysty można będzie oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej.

Cykl malarski „Zodiak – Konstelacje” jest kontynuacją pracy nad tematyką zodiakalną podjętą przez artystę przed wieloma laty. Obrazy namalowane są w chłodnej kolorystyce błękitno-kobaltowej oraz ciepłej.

Według Dariusz Kalety artysta poprzez te obrazy wprowadza nas w poetykę znaku zodiaku, w którym wszystko się może wydarzyć.

Wszystkie prace będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej od 11grudnia do 18 lutego, od wtorku do soboty od 10-17.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn