Podróżniczka, miłośniczka gór wysokich i szybownictwa, najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi, ale to jeszcze nie wszystko czy zajmuje się Miłka Raulin, gość wczorajszego spotkania w Bibliotece Miejskiej.

Z wykształcenia inżynier trakcji elektrycznej, z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa,a do tego wszystkiego mama. Mówiąc z przymrużeniem oka, kobieta do zadań specjalnych. Jak powtarza, jej zamiłowanie do tego ekstremalnego sportu narodziło się w dzieciństwie. Miłka w 2018 r. została najmłodszą Polką, która zdobyła Koronę Ziemi w wersji 9 szczytowej, ale jak sama mówi, nie czuje się himalaistką. 

Zdobywczyni Korony Ziemi od kilku lat organizuje również Rajdy Północ-Południe, jest również autorką dwóch książek i projektu „Siła marzeń”.Trzeba przyznać, że Miłka potrafi zarażać swoją pasją, a podczas przemówień zawsze namawia do samorealizacji i spełniania marzeń.

Teraz, kolejnym celem podróżniczki jest Grenlandia. Jak podkreśla himalaistka, do każdej wyprawy należy się dobrze przygotować. 

Więcej informacji na temat wypraw i projektów Miłki Raulin można znaleźc na jej stronie www.milkaraulin.pl

Więcej w materiale wideo.

  

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn