Z okazji nieprzerwanego przez 18 lat działania Stowarzyszenia Grupa Ratownicza "PARAMEDIC" grupa zaprasza na otwarty koncert do Klubu Muzycznego „Centrala”. Zagra zespół Oil Stains.

Koncert odbędzie się 20 stycznia o godz. 20.00 w „Centrali” przy ul. Wąskiej 1 w Kołobrzegu. Wstęp wolny.

Ukończenie 18 roku życia to ważne wydarzenie w życiu każdego z nas. I to się nam właśnie trafiło. Zapraszamy Was wszystkich na koncert z tej okazji w Centrala Klub Muzyczny w dniu 20 stycznia wejście od godz. 19.00. Zagra dla Was z tej okazji zespół Oil Stains. Świetna muzyka rockowa specjalnie dla Was od nas w prezencie za to, że jesteście i nas wspieracie. Klikajcie w wydarzenie i zaznaczajcie udział! A tak prezentuje się plakat tego wydarzenia !!! Prawda, że ładny ?? Zapraszamy Was w tym ważnym dla nas dniu !!! Wstęp na koncert jest wolny – napisali na swoim facebookowym profilu członkowie grupy.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn