Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu zaprasza na popołudnie z dobrą muzyką w wykonaniu Bolka Służewskiego w ramach cyklu "Dźwięki i słowa".

Spotkanie muzyczne poświęcone będzie między innymi promocji płyty "Żyj bez Korekty" nagranej z udziałem dzieci niepełnosprawnych. Wydarzenie odbędzie się 31.01.2023 (wtorek) o godzinie 17:00 w Bibliotece przy ul. J. Frankowskiego 3. Darmowe wejściówki do odbioru w czytelni prasy.

Bolko Służewski - do Kołobrzegu przyjechał z Wrocławia. Z wykształcenia arteterapeuta i pedagog zajmujący się terapią dzieci z ADHD, Zespołem Aspergera i zaburzeniami okołoautystycznymi. Kompozytor, autor tekstów i laureat wielu nagród Instytutu Adama Mickiewicza, promującego Kulturę Polską na świecie. Autor programów radiowych o profilu marynistycznym i szantowym. Instruktor teatralny, a także nauczyciel gry na ukulele i harmonijce ustnej dla dzieci.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn