Za nami VI edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki". W programie Przeglądu znalazła się szeroka gama prezentacji artystycznych: konkurs piosenki, koncerty i spektakle. 

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki" odbył się w Kołobrzegu już po raz szósty. Wydarzenie ma na celu podtrzymywać pamięć o dorobku i postaci artysty oraz kultywować spuściznę artystyczną Przemysława Gintrowskiego - jednego z najwybitniejszych polskich pieśniarzy i kompozytorów XX i XXI wieku. Widzowie „Pamiątek mogli także obejrzeć film dokumentalny pt.”Gintrowski” w reżyserii Arkadiusza Bartosiaka. Warto dodać, że wydarzenia artystyczne powstają specjalnie na ten przegląd. Organizatorem Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” było Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna w Kołobrzegu. 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn