×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Już po raz trzeci Kołobrzeg gościł młodych tancerzy z całego kraju. W miniony weekend odbyły się III Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe.


Pomysłodawcą projektu Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych, które odbyły się w naszym mieście po raz trzeci jest Iwona Vetter wraz z Ogniskiem Baletowym w Kołobrzegu. W tym roku konkurs rozegrał się w kategoriach Tańca Klasycznego , Tańca Współczesnego , Charakterystycznego i Ludowego, a brali w nim udział tancerze w wieku od 7 do 18 lat ze Szkół Prywatnych i Ośrodków Kulturalnych z całej Polski. Po dwóch dniach konkursowych, w niedzielę odbył się Koncert Galowy, podczas którego na deskach RCK wystąpili najlepsi soliści, duety, a także zespoły tańca klasycznego i współczesnego. Poziom prezentacji był bardzo wysoki, tak jak i konkurencja.

GRAND PRIX - PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KOŁOBRZEG JANUSZA GROMKA TEGOROCZNEJ EDYCJI KONFRONTACJI BALETOWYCH ORAZ NAGRODĘ SPECJALNĄ UFUNDOWANĄ PRZEZ FIRMĘ "TROTON" ZDOBYŁA : MARTA WRÓBEL - UCZENNICA SZKOŁY BALETOWEJ PRZY FUNDACJI CAPITOL WE WROCŁAWIU 
 
Relację z koncertu galowego III Międzynarodowych Konfrontacji Baletowych nadamy na natenie TKK w sobotę, w bloku programów pod Wydarzeniach Tygodnia.
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn