×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Wystawa "Rzymskie wakacje" - w świecie fotografii debiutuje Adrianna Gołembiewskia. Wernisaż odbędzie się w sobotę 23 marca o godz.11 w Galery SAN w Kołobrzegu, ul. Kasprowicza. 


Autorka wystawy spędziła kilka dni ubiegłorocznych wakacji w Rzymie i pobliskim Nettuno, położonym nad Morzem Tyrreńskim, w ramach zajęć na Międzynarodowym Festiwalu Tańca, w którym brała udział z grupą taneczną Swan Dance z Kołobrzegu. W ramach czasu wolnego od zajęć grupa zwiedzała Rzym oraz miała czas na spacery przepięknym wybrzeżem. Ela Waszczuk, art.fotografik, kurator wystawy: Fotografie debiutantki wykonane w Rzymie charakteryzuje świeżość spojrzenia oraz odwaga przeciwstawiania się utartym konwenansom sztuki fotograficznej. Jej pejzaże z Nettuno zadziwiają natomiast wysmakowaną poetyką letnich wieczorów nad morzem. Miejmy nadzieję, że autorka debiutu w przyszłości będzie miała jeszcze wiele do powiedzenia w sztuce fotografii.

Wernisaż odbędzie się w sobotę 23 marca o godz.11 w Galery SAN w Kołobrzegu, ul. Kasprowicza. 

 
 
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn