W związku z koniecznością zminimalizowania ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-Cov-2, Biuro Podawcze Urzędu Miasta Kołobrzeg ogranicza przyjmowanie interesantów do odwołania. W związku z powyższym Biuro Podawcze - wejście przy Straży Miejskiej - zostaje zamknięte.

W wyjątkowych sytuacjach, osobiste złożenie dokumentów będzie możliwe w siedzibie głównej Urzędu Miasta Kołobrzeg, ul. Ratuszowa 13. W holu głównym zostanie zorganizowane dyżurne stanowisko urzędnicze. Prosimy, by składane dokumenty umieszczać w kopertach.

Urząd Miasta zachęca do kontaktu telefonicznego, równie skutecznym rozwiązaniem jest korzystanie z poczty elektronicznej oraz usług platformy elektronicznej EPUAP. Za pośrednictwem poniższych stron można składać następujące wnioski:

www.epuap.gov.pl - dowód osobisty, zameldowanie i wymeldowanie, wydanie zaświadczenia o zameldowaniu, wymeldowaniu i braku osób zameldowanych, udostępnienie danych osobowych, numer PESEL, dopisanie do rejestru i spisu wyborców, odpis aktu stanu cywilnego, zaświadczenie o stanie cywilnym, rejestrację nowonarodzonego dziecka,

www.pips.gov.pl - wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny,

www.biznes.gov.pl - wniosek o wydanie zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych,

www.kkm.kolobrzeg.pl - wniosek o Kołobrzeską Kartę Mieszkańca,

www.ceidg.gov.pl - wpis, zmiany, zawieszenia, wznowienia i wykreślenia działalności gospodarczej.

Płatności z tytułu podatków i opłat lokalnych można realizować zdalnie, tj. przelewami bankowymi albo pocztowymi. Ponadto wszelkie wnioski dotyczące podatków i opłat lokalnych można przygotować w formie pisemnej i wysłać pocztą. Najnowsze informacje o działaniach podejmowanych przez Urząd Miasta Kołobrzeg w sprawie wirusa COVID-19 (koronawirusa) są dostępne w specjalnej zakładce - koronawirusKORONAWIRUS.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn