W celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania Zarząd Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu ogranicza swoją działalność.

Zamknięte zostaje dla klientów targowisko miejskie przy ul. Trzebiatowskiej.

Wprowadza się całkowity zakaz bezpośredniej obsługi klientów w siedzibie MZZDiOŚ przy ul. 6 Dywizji Piechoty 60.

W sprawach pilnych zaleca się klientom MZZDiOŚ kontakt za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl oraz zos@zielen.kolobrzeg.pl (w zakresie odbioru odpadów) lub telefonicznie pod numerami:

- Sekretariat, tel: 94 35 33 230

- Biuro Obsługi Klienta (w zakresie odbioru odpadów), tel: 94 35 33 252 i 94 35 33 254

Wprowadza się maksymalne ograniczenie obsługi klientów w budynku administracji Cmentarza Komunalnego. Obsługiwane będą jedynie osoby zgłaszające pogrzeb i organizujące ceremonię. W biurze mogą znajdować się w tym czasie maks. 2 osoby z zewnątrz.

Umieszcza się przy wejściu głównym do budynku skrzynkę podawczą na dokumenty, w celu składania pism bez konieczności osobistego kontaktu z pracownikami MZZDiOŚ.

W przypadku konieczności osobistego przybycia do Spółki przyjście należy poprzedzić kontaktem telefonicznym z Sekretariatem, celem umówienia spotkania.

Komentarze  
+32 # Kołobrzeżanka 2020-03-16 12:38
O pracownikach sortowni niestety firma zapomniała niestety tylko każdy z biura patrzy na siebie A sortowania to już się nie liczy nie zostało nic zapewnione pracownikom żeby zapobiegać bo po co tyle co tam jest zarazków i wiele innych zagrożeń no ale przecież to się nie liczy bo kto się z nimi liczy zupełnie nikt A gdyby nie oni to byśmy w śmieciach utoneli .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # Bona1 2020-03-16 16:53
To strajkujcie!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # Kojot 2020-03-16 19:17
A co z zalogami śmieciarek dużych i małych ? Kontakt że śmieciami i ludźmi. Pracownicy bez masek. Oni mogą się zarazić jak i zarażać siebie i rodziny. Pytam się Co?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+23 # KOŁOBRZEŻANIN 658 2020-03-16 17:42
W Polsce najważniejsi są TYLKO urzędasy i ci co SIEDZĄ W BIURACH . A zwykłego uczciwie pracującego pracownika ZA NIC .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # wrc 2020-03-19 15:40
Już niedługo nie będzie i kompostowni prawdopodobnie niema odpowiednich środków na rozbudowę..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn