W Kołobrzegu przy ul. Towarowej pojawiła się policja. Dopiero wtedy właściciel zdecydował się zamknąć lokal gastronomiczny. W hotelu w Dźwirzynie także potrzebna była interwencja policjantów.

 

W sobotę już od rana obowiązywało nowe rozporządzenie, które dotyczyło min restauracji, barów czy pubów. Było jasne, że te miejsca nie mogą prowadzić normalnej pracy. Ale nie wszyscy zastosowali się do tych wytycznych. Od rana policja, straż miejska i także my otrzymywaliśmy informacje o otwartych lokalach. Najczęściej właściciele tłumaczyli się niewiedzą i zaraz po wizycie np. strażników miejskich zamykali lokale. W jednym przypadku w Kołobrzegu musiała interweniować policja. Dopiero wtedy lokal zamknięto. 

 

Podobna interwencja miała miejsce w niedzielę w jednym z hoteli w Dźwirzynie. Restauracja była czynna także dla gości z zewnątrz – mówił Tomasz Kwaśnik, rzecznik policji. Wizyta funkcjonariuszy przyniosła efekt. 

 

Komentarze  
+13 # turysta 2020-03-16 20:04
ale wstyd. Czy aż tak ludzie są pazerni? Nie do wiary!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # andrzej 64 2020-03-17 12:06
JA BYM UKARL WLASICIELI TEGO LOKALU WYSOKA KARA GRZYWNA I ZAKAZL PROWADZIC IM JAKAKOLWIEK DZIALALNOSCI GOSPODARCZA ALE I TEZ LUDZIE SA SAMI SOBIE WINNI WIEDZIELI ZE JEST ZAKAZ ZGROMADZEN I BIERZMY PRZYKLAD Z CHINY TAM SPOLECZENISTWO JEST BARDZIEJ Z DYCYPLINOWANE NIZ W POLSCE I EUROPIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Fundator 2020-03-18 18:09
Bojanowskiemu i temu drugiemu z Dźwirzyna chyba rozum odebrało!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # AnnaUstka 2020-03-23 10:59
Zenada nad tym morzem ci polscy biznesmeni.
Jak byly tluste lata to jeden przed drugim lepszego mercedesa kupowali zeby sie pokazac kto ma wiecej a teraz placza i listy do premiera pisza o pomoc.
Sprzedac mercedesy, udzialy w hotelach bardziej rozsadnym ludziom i na przyszlosc lepiej gosppdarowac kasa.
Wstyd!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn