W dobie koronawirusa pewne nasze aktywności można przenieść do sieci. Wirtualne muzea, lekcje makijażu, zabawy, quizy i wiele innych to wszystko dostępne jest w internecie. 

 

Dzisiaj w ramach akcji "Baw się historią!" łączymy dzieje słowiańskich przodków ze znaną w całej Polsce tradycją ludową. Jutro pierwszy dzień wiosny zatem czas na Marzannę!  Oczywiście czekamy na efekty waszych prac. Zdjęcia zamieszczajcie w komentarzach. - czytamy na stronie Muzeum Oręża Polskiego. „Baw się historią!” to akcja dla dzieci i dorosłych mówi Łukasz Gładysiak z Muzeum Oręża Polskiego. W poniedziałki, środy i piątki na Facebooku muzeum będą zamieszczane ciekawe zabawy.   

Wirtualnie możemy odwiedzić różne muzea w Polsce np. Zamek w Malborku, Muzeum Powstania Warszawskiego czy muzeum w Gnieźnie.  Do naszej dyspozycji są muzea także np. w Nowym Jorku,Waszyngtonie, Amsterdamie czy Paryżu. 

Ministerstwo Cyfryzacji stawia z kolei na GRARANTANNę! W skrócie: to cykl różnego typu aktywności internetowych. Wszystkie są w jednym miejscu – na stronie www.grarantanna.pl.

W sieci znaleźć  można  też wiele różnych innych propozycji np. muzyczne. Często publikowane są propozycje klubów sportowych czy szkół do których uczęszczaliśmy przed dobą koronawirusa. Można ćwiczyć, liczyć, podejmować rożnego rodzaju wyzwania. 

W sieci można znaleźć koncerty na żywo, spektakle a np. z Szymonem Majewskim można rozwiązywać rebusy. Aktywności domowych  jest bez liku.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn