Do biura Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie od osoby, która zgubiła portfel z dokumentami w okolicy Ratusza Miejskiego. W jednym ze sklepów dokonano już nieautoryzowanych zakupów wykorzystując zgubioną kartą płatniczą.

Straż Miejska za pośrednictwem systemu monitoringu miasta Kołobrzeg zarejestrowała osobę, która podniosła zgubiony portfel. Następnie przekazała zarejestrowany wizerunek do patroli Straży Miejskiej. Po około 30 minutach od otrzymanego zgłoszenia osoba ta ponownie pojawiła się w zasięgu kamer monitoringu miasta Kołobrzeg w związku z tym skierowane w ten rejon patrole ujęły podejrzanych o nieautoryzowane użycie karty płatniczej. Następnie osoby te zostały przekazane do dyspozycji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w związku z popełnieniem czynu zabronionego.

Komentarze  
+17 # ObiektywnymOkiem 2020-03-21 09:42
Duże uznanie dla Strażników Miejskich za czujne oko przy miejskim monitoringu i za sprawne złapanie złodzieja! Brawo! Niech to będzie ostrzeżenie dla nieuczciwych ludzi w naszym mieście, że nie mogą być bezkarni!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn