W szpitalach w całej Polsce zaczyna brakować podstawowych materiałów medycznych oraz środków do dezynfekcji. Mimo, że kołobrzeski szpital nie jest na liście wyznaczonych przez Ministerstwo Zdrowia placówek zakaźnych, to i tak może liczyć na wsparcie lokalnej społeczności.

Wśród nich znaleźli się kibice Kotwicy, którzy we wtorek rozpoczęli na portalu społecznościowym Facebook zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy. Zbierane są zbierane są jednorazowe maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji jednorazowe ręczniki oraz papier. Wesprzeć akcję może każdy. Wystarczy wejść na profil Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko i zapoznać się z jej szczegółami.

Link do profilu: https://www.facebook.com/naszakotwica/

Komentarze  
+20 # zobaczymy 2020-03-25 14:39
Brawo kibice ,piękna akcja. Może by tak radni różnych okolicznych rad wzięli przykład z kibiców i oddali by chociaż po dwie diety na rzecz szpitala. Są jeszcze radni rad nadzorczych ,jedynie słusznej u nas Platformy Obywatelskiej,którzy też mogli by się wykazać w tym kontekście ,choć odrobiną empatii, wyczucia potrzeb, i też by oddali, to co im się słusznie nie należy, na rzecz służby zdrowia, w tych dramatycznych,historycznych chwilach. Różnica i tak jest niezwykła ,bo kibice dają swoje ,często ciężko zarobione pieniądze, a ci ,o których wyżej,to pasożyty,które nas obsiadły i skubią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # do zobaczymy 2020-03-25 14:54
Dziękuję. Bardzo trafny komentarz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-15 # gocha 2020-03-25 17:59
Akcja jest super. Mam jedną uwagę - nie wszystko co jest do wykorzystania w domu nadaje się do wykorzystania w szpitalu - tam, dla bezpieczeństwa wszystkich (pacjentów i personelu) wykorzystywane materiały muszą spełniać określone standardy i normy oraz muszą pochodzić z pewnego źródła. Czy przed rozpoczęciem akcji skontaktowaliście się z dyrekcją szpitala, z pytaniem "czego potrzebują"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # do - gocha 2020-03-26 23:54
Gocha , załóż maskę i nic nie mów , bo ludzi osłabiasz !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn