Instytucje miejskie, takie jak Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta, Galeria Sztuki Współczesnej, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich mieszkańców do oglądania, słuchania i wspólnego spędzania czasu.

Już dzisiaj na portalu społecznościowym facebook RCK zostanie umieszczony wirtualny spacer z kierownikiem GSW Dariuszem Kaletą, który opowie o aktualnej wystawie „Percepcja koła”. W kolejnym tygodniu w wirtualną przygodę z twórczością nieprofesjonalną zabierze nas Elżbieta Polak. Rozpoczną się również wspólne ćwiczenia z joginem Bartoszem Bobkowskim i cykl malowania z Rajmundem Rabko. A jeżeli czytanie książek, to tylko z Biblioteką Miejską, która od poniedziałku do piątku o godz. 10:00 zaprasza najmłodszych na bajki, legendy i opowiadania.

Komentarze  
+13 # Sekowana 2020-03-28 07:58
Pandemia to Wielka Pani
nadchodzi gdy czra goryczy się przelewa
ciemiężców poskromi , przetrzebi
uciskanych ocali , wyswobodzi
Częściej niech tu do nas przychodzi
i zło w dobro zamienia z miłości do ludzi
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn