We wtorek w godzinach popołudniowych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu uratowali 16-latka, który usiłował odebrać sobie życie. Po raz kolejny szybkie działanie funkcjonariuszy pozwoliły zapobiec nieszczęściu.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu został powiadomiony, że chłopiec wyszedł z domu, informując rodziców, że idzie ze sobą skończyć. Policjanci ustalili, że młody mężczyzna może przebywać w dzielnicy portowej. W trakcie sprawdzania terenu, po kilkunastu minutach od otrzymania zgłoszenia, policjanci odnaleźli poszukiwanego w ostatniej chwili przed podjęciem próby samobójczej.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów 16-latek został uratowany i trafił pod opiekę rodziców oraz specjalistów.

Pomagamy i chronimy to motto polskiej Policji. Opisana postawa kołobrzeskich policjantów udowadnia, że nie są to tylko słowa. Kolejny raz sprawne działanie funkcjonariuszy pozwoliły zapobiec nieszczęściu.

W przypadku potrzeby wsparci psychologów niżej podajemy numer na linię wsparcia.

pomoc

info i foto: KPP Kołobrzeg

Komentarze  
+2 # Wypadek 2020-04-02 20:57
Szkoda niestety to chyba efekt braku szkoły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn