34 osoby, w tym 4 osoby personelu objęto kwarantanną na oddziale psychiatrycznym w kołobrzeskim szpitalu. 

 

 

 

 

 

Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kołobrzegu – w związku z podejrzeniem  przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 personelu medycznego – objęty 14-dniową kwarantanną został Oddział Psychiatryczny, łącznie 34 osoby, w tym 4 osoby z personelu medycznego.

 

 

 

Testy na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 zostaną wykonane zgodnie z harmonogramem zaleconym przez Państwową Inspekcję Sanitarną. 

 

 

 

Jednocześnie informuję, iż Oddział Psychiatryczny jest wyposażony w odpowiednie ilości środków dezynfekcyjnych oraz materiałów ochrony osobistej, żywność dostarczana jest w jednorazowych pojemnikach w  odpowiednich godzinach, aby nie zakłócać organizacji oddziału na tyle, ile w obecnej sytuacji jest to możliwe.

 

 

 

Dyrekcja Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu na bieżąco podejmuje dalsze działania związane z obecną sytuacją, o których będziemy Państwa informowali.

 

 

 

 

Komentarze  
+6 # Pinokio 2020-04-06 00:35
Informacja za pomocą dezinformacji?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Kola43 2020-04-07 11:42
Lekarze też?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Pinokio 2020-04-07 19:53
Choruje personel dojeżdżający z Mrzeżyna i okolic, ale dyrektor Grubecka nadal dezinformuje! Powinna zostać wywieziona na taczce!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn