Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu oraz Komisariatu Policji w Karlinie po zgłoszonym zdarzeniu ustalili sprawców i odzyskali część skradzionego mienia.

Kilka dni temu mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego zgłosił, że z otwartego samochodu nieznani sprawcy dokonali kradzieży narzędzi budowlanych i ciesielskich o łącznej wartości 2180 zł. Na podstawie analizy zapisu z zabezpieczonego z miejsca zdarzenia monitoringu wytypowano 2 sprawców. Jak się okazało, jeden z nich jest byłym pracownikiem pokrzywdzonego.

W wyniku działań oraz współpracy z policjantami z Karlina, w mieszkaniu 22-latka z gminy Karlino, ujawniono wkrętarkę o wartości 650 zł. Mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu, a o wymierzeniu kary zadecyduje sąd. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook