Pacjenci i personel kardiologii i rehabilitacji mają pozostać w izolacji do 21 kwietnia. Jutro będzie przeprowadzona pierwsza tura testów.

Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w związku ze stwierdzeniem zakażenia u pacjentów koronawirusem SARS-CoV-2,  personel oraz pacjenci w Oddziałach Rehabilitacyjnym i Kardiologicznym zostają objęci kwarantanną na okres od 8 kwietnia do 21 kwietnia 2020 r.

Pobieranie materiału do przeprowadzenia testów na obecność COVID-19 od personelu medycznego oraz pacjentów Oddziału Kardiologicznego odbędzie się 9 kwietnia 2020 r., zaś Oddziału Rehabilitacyjnego 14 i 15 kwietnia 2020 r., według harmonogramu zaleconego przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn