Wracamy do sprawy budowy wiaduktu na wjeździe do Budzistowa. Mieszkańcy Kołobrzegu, którzy nie zgadzają się na to rozwiązanie zaskarżyli decyzję Wójta Gminy Kołobrzeg. Samorządowe Kolegium Odwoławcze zgodziło się z ich argumentami i decyzję wójta uchyliło.

 

Mieszkańcy Kołobrzegu wnieśli zażalenie do SKO na postanowienie wójta dotycząc odmowy wznowienia postępowania w sprawie wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji polegającej na budowie wiaduktu na wyjeździe do Budzistowa. Samorządowe Kolegium Odwoławcze nakazało wójtowi ponowne rozpatrzenie sprawy.

„My nie sprzeciwiamy się inwestycjom drogowym, chcemy jednak żeby były racjonalne i faktycznie rozwiązywały problemy komunikacyjne. Chcielibyśmy by wójt brał pod uwagę nasze stanowisko” mówi A. Mielnik. 

Wójt Gminy Kołobrzeg przebywa dzisiaj na urlopie. Do sprawy ma się odnieść w późniejszym terminie.

Więcej w materiale wideo.

 

Komentarze  
+13 # Lidia 2020-05-22 19:02
Aby przepchnąć w stosownej chili swój i to prawie zawsze powiązany z korzyściami
projekt.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Prawnik 2020-05-24 17:22
Te cale SKO to też jest bastion postkomuny i nikt z tym nic nie robi !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn