Kołobrzescy kryminalni zatrzymali 30-latka, który dokonał kradzieży telewizora, tabletu, głośnika oraz telefonu komórkowego powodując straty wynoszące ponad 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Za kradzież może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowej Policji w Kołobrzegu w sierpniu ubiegłego roku przyjęła zgłoszenie o kradzieży z mieszkania, telewizora, tabletu, głośnika oraz telefonu komórkowego. Właściciel straty wycenił na kwotę ponad 1000 zł. Kołobrzescy funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży jest 30-latek z Kołobrzegu. W trakcie przeszukania kryminalni odnaleźli telewizor głośnik oraz tablet. Skradzione mienie wkrótce wróci do właściciela. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. 30- latek za kradzież odpowie teraz przed Sądem. Może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
0 # Yurek 2020-05-25 22:54
Peszek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn