Od środy w Miejskiej Bibliotece Publicznej rozpoczynają się „Wakacje bez nudy”. W ramach akcji biblioteka przygotowała bogaty program wydarzeń.

Wakacje bez nudy w Miejskiej Bibliotece Publicznej będą się odbywały inaczej niż zwykle. Wszystkie wydarzenia jakie zaplanowano w ramach akcji odbędą się w plenerze.

I już w przyszłą środę na dziedzińcu za budynkiem Biblioteki odbędzie się spektakl teatralny dla najmłodszych.

Ale biblioteka zaplanowała także wydarzenia dla starszych. Przez całe wakacje będzie realizowany projekt „język polski w codziennym użyciu”.

Już 9 lipca o godzinie 11 biblioteka zaprasza na rodzinne warsztaty literackie, a o 13 na rodzinny turniej detektywistyczny. 

Program wydarzeń organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną można znaleźć na stronie internetowej placówki lub na stronie www.kolobrzeg.pl

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn