Zarząd Polskiego Związku Niewidomych w Kołobrzegu dostał dofinansowanie na realizację nowego przedsięwzięcia. W ramach projektu osoby z dysfunkcją wzroku będą mogły poznać bliżej walory naszego miasta.

W ramach projektu osoby z dysfunkcją wzroku mają możliwość poznawać przestrzeń za pomocą zmysłów. W sobotę zaplanowany był rejs po morzu Torpedowcem.

Po rejsie Torpedowcem na wszystkich czekał przewodnik, który opowiadał o tym co w Kołobrzegu jest atrakcyjne i dlaczego warto tu przyjechać.

Projekt dla osób z dysfunkcją wzroku to jak uważa Józef Małosek bardzo dobra reklama naszego miasta.

W ramach projektu, w którym osoby z dysfunkcją wzroku mają możliwość poznawania naszego miasta za pomocą zmysłów będą się odbywały co dwa tygodnie do końca września.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn