Cherezińska, Łobodziński, Tadla - te nazwiska nie są wymienione przypadkowo. Uznana kołobrzeska pisarka, aktor i dziennikarka biorą udział w festiwalu Wakacje z kulturą. A takich znanych i cenionych osób w tym wydarzeniu bierze udział więcej.

 

Od trzech lat Biuro Literacki i Regionalne Centrum Kultury organizują Wakacje z kulturą.

Festiwal rozpoczął się dzisiaj zajęciami warsztatowymi dla całych rodzin, które odbyły się przy Pomniku Zaślubin Polski z Morzem, na bulwarze Jana Szymańskiego. Takie warsztaty w tym samym miejscu odbędą się także jutro w sobotę od godziny 12.  Oprócz warsztatów przy plaży, odbędą się także spotkania na scenie letniej Regionalnego Centrum Kultury. W piątek i sobotę od godziny 18. 

Wśród gościu festiwalu są min Elżbieta Cherezińska, Małgorzata Hołub-Kowalik, Beata Tadla, Katarzyna Stoparczyk. 

Wakacje z kulturą dzisiaj zakończy koncert, w sobotę film o Grzegorzu Ciechowskim. 

Komentarze  
0 # kino 2020-07-22 07:23
Pamiętam jak przy Muszli Koncertowej w parku wyświetlano na ekranie pod chmurką filmy. Nieważne jakie, ważne że można było tam wybrać się ze znajomymi, później potańcówka :) Może by w RCK na scenie plenerowej wyświetlać gratis filmy,"puścić" muzykę ... ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn