Mamy podsumowanie wyników egzaminów ósmoklasistów. Kołobrzescy absolwenci szkół podstawowych zajęli w sumie 3 miejsce w województwie. 

 

Tylko uczniowie 8 klas z Koszalina i Szczecina wypadli lepiej. Kołobrzescy ósmoklasiści zajęli 3 miejsce w naszym województwie. 

Najlepiej wypadli z j. angielskiego i j. polskiego zdobywając prawie po 59 % punktów. Gorzej jest z matematyką, nieco ponad 42 %.

Z j. polskiego najwięcej bo 66% zdobyli uczniowie SP nr 1, z matematyki 49% mieli uczniowie SP 4, nieznacznie mniej SP3 i SP 6. Język angielski najlepiej wypadł w SP 6. 

Najsłabiej testy napisali ósmoklasistki z SP 8 zdobywając odpowiednio 50, 30 i 42 % punktów.

Do egzaminu z j. niemieckiego przystąpiło jedynie 14 osób, w 6 placówkach. Najlepszy wynik osiągnęli uczniowie SP 5 – 90%, najsłabszy SP 7 – 20%.

W sumie do wszystkich egzaminów przystąpiło 440 uczniów z 8 kołobrzeskich szkół podstawowych.

Komentarze  
+3 # ika 2020-08-04 21:34
Gratulacje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # reks 2020-08-05 09:42
uważam.ze ten bardzo dobry wynik jest zasługą byłego wiceprezydenta,niedoszłego senatora,ale z pewnością przyszłego Prezesa PŻB
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn