15 sierpnia Kotwica Kołobrzeg zagra mecz z toruńską Elaną. Kibice przekonują, że nikogo nie może na tym spotkaniu zabraknąć.

 Mimo że mecz na stadionie przy ul. Śliwińskiego 10 zostanie rozegrany za niespełna dwa tygodnie to fanatycy "Biało-niebieskich" już rozpoczęli mobilizację w swoich szeregach. Apelują do wszystkich sympatyków sportu o przybycie na mecz i do dopingowania swojej drużyny. Tego dnia będzie naprawdę gorąco zarówno na boisku jak i trybunach.

- Hej Bracie, KOTWICA Cię potrzebuje! Już w sobotę 15 sierpnia odbędzie się jeden z ważniejszych meczów kibicowskich w tej rundzie! Wiemy, że przez pandemię wszyscy stęskniliśmy się za meczami i wiemy, że Tobie też brakuje naszej ukochanej Kotwicy! Nieważne ile nie byłeś. Teraz jest ten czas by wrócić i dopingować z nami razem w sektorze B4! - czytamy w nadesłanym komunikacie od przedstawicieli Stowarzyszenia Miłośników Klubu Sportowego Kotwica

Spotkanie z toruńską Elaną zaplanowano 15 sierpnia o godz. 17.00. Przedsprzedaż biletów ma ruszyć z początkiem przyszłego tygodnia. Wejściówki do nabycia będą od poniedziałku do piątku w biurze klubu w godz. od 10.00 do 15.00. W dni meczu kasy stadionu będą otwarte od godz.15.00.

Z kibicowskim pozdrowieniem

Stowarzyszenie Miłośników Klubu Sportowego Kotwica

Komentarze  
0 # andrzej 64 2020-08-05 15:00
ja na meczu kotwicy ostatni raz bylem w epoce kamienia lupanego :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kael 2020-08-05 22:02
Czy w planie atrakcji jest bijatyka ? Lub chociażby demolka koszy na trasie ze stadionu ? Może ubliżanie mijanym ludziom i wrzaski oczywiście pokazujące jacy kibice są mocni ?! Cokolwiek !
Nazwanie kibiców w artykule mianem fanatyków oraz obiecanie , że będzie gorąco brzmi obiecująco daje pole dla wyobraźni. Jednak zwrot per bracia to obraza. Nara.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn