O tym czy wyłączyć centrum dla ruchu pojazdów mówi się w naszym mieście od lat. Do dyskusji w tym temacie Anna Mieczkowska zachęca wszystkich mieszkańców. 

Jarmark Solny przez ostatnie dwa tygodnie pokazał nam, jak możemy funkcjonować przy wprowadzonym zakazie ruchu samochodowego w ścisłym centrum, czytamy na Facebooku prezydent miasta.

Po spotkaniu ze służbami miasto ma wypracować tryb postępowania. Jeśli miało by dojść do zamknięcia centrum dla ruchu pojazdów, to taka decyzja będzie poprzedzona konsultacjami społecznymi.

Dobre strony jakie wynikałyby z zamknięcia centrum dla ruchu pojazdów to m.in. zwiększenie bezpieczeństwa pieszych, miasto zyskałoby również na atrakcyjności, mówi Michał Kujaczyński.

 

Więcej na ten temat już wkrótcew materiale wideo.

 

 

Komentarze  
+7 # kael 2020-09-10 15:24
Można spróbować od wprowadzenia zakazu ruchu dla dzików po zmroku. Co druga latarnia sprawna bo oszczędzają , oświetlenie przy klatkach schodowych na czujniki zbliżeniowe bo oszczędzają. Dziki z małymi swobodnie latają. Nie potraficie rozwiązać problemu , a się za samochody bierzecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Eleonora 2020-09-10 17:16
Zgadzam się !!!! Co racja to racja !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Babuszka 2020-09-10 19:54
TAK, TAK - już widzę tę przestrzeń od ul.E Gierczak po Skanpol i od Parsęty po ul. św Jana Pawła II, a w dotychczasowych zatoczkach parkingowych stragany z różnościami, lodziarnie i nie tylko, różnorakie ławeczki pod fantazyjnymi parasolami... już zapachniało Riwierą Francuską
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # podatnik 2020-09-13 04:39
zamknąć centrum,okolice latarni bo już czas na odważne decyzje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn