Tylko z Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska wpłynęła oferta w przetargu na wywóz śmieci. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie miejska spółka w dalszym ciągu będzie odbierać od nas odpady.

 

Dzisiaj otwarto oferty w przetargu na odbiór i transport odpadów komunalnych gromadzonych na terenie nieruchomości zamieszkałych i  na nieruchomościach w części zamieszkałych, a w części wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej, znajdujących się w Kołobrzegu.  

Wpłynęła tylko jedna oferta złożona przez spółkę miejską. Na odbiór i transport odpadów od 1.01.2021 roku do 31.12.2023 roku miasto przeznaczyło 18 300 000 złotych. Zieleń Miejska wyceniała tę usługę na 18 298 479,31 zł. 

W tej chwili trwa badanie oferty. Jeżeli nie będzie nieprawidłowości, to w dalszym ciągu odbiór śmieci na terenie miasta będzie realizowany przez Zieleń Miejską. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn