W czwartek 17 września na Skwerze 750-lecia i przy ul. Dubois odbędą się konsultacje dla najmłodszych. Urząd Miasta planuje gruntowną modernizację znajdującego się w tym miejscu placu zabaw.

- Drodzy mieszkańcy serdecznie zapraszam na spotkanie w sprawie modernizacji placu zabaw przy ulicy Dubois. Zastanówmy się wspólnie z dziećmi, w co chciałyby bawić się na placu. Porozmawiajmy też, jak zapewnić bezpieczeństwo maluchom. A może dostawić nowe urządzenia, poprawić oświetlenie, zmienić nawierzchnię? Chcę poznać wasze uwagi i propozycje - twoja opinia się liczy! Możesz przyjść z dzieckiem. Przygotowaliśmy dla nich specjalne atrakcje - napisała na swoim facebookowym profilu prezydet Anna Mieczkowska.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn