Parę dni temu, pod opiekę kołobrzeskiej Fundacji Ogon do Góry trafił nowy podopieczny. Nutka, bo tak wabi się szczeniak, został odebrany sadyście, który się nad nim znęcał.

 

Kołobrzeska Fundacja „Ogon do Góry” niesie szeroko rozumianą pomoc zwierzętom.  

Kilka dni temu pod jej skrzydła, trafił piesek, który tylko dzięki pomocy dobrych ludzi został uratowany z rąk sadysty.

Na szczęście, po dłuższej wymianie zdań, mężczyzna oddał szczeniaka.

Pomimo okrutnych przeżyć, Nutka jest psem bardzo nastawionym na człowieka.

Do Fundacji, cały czas trafiają nowe zwierzęta, dla których szuka ona domów tymczasowych i stałych, ponieważ sama nie posiada  stałego miejsca dla swoich podopiecznych.

Aktualnie trwa zbiórka pieniędzy na zakup inkubatora.

Aby wesprzeć fundację, lub w celu adopcji jej podopiecznych  można się m. in. zgłaszać przez stronę Fundacji „Ogon do góry” na Facebooku. 

 

Komentarze  
+12 # Scooby-doo 2020-09-26 07:23
Sadysta, który znęcał się nad szczeniakiem powinien zostać przekazany w ręce policji i surowo osądzony przez sąd! Nie można popuścić tego płazem, bo dziś szczeniak a jutro być może człowiek! Tacy podludzie nie powinni mieć już nigdy więcej prawa zbliżyć się ani do zwierząt ani do innych ludzi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn