Zespół Szkół nr 2 w Kołobrzegu przy Piastowskiej przechodzi na zdalne nauczanie. Jeden z nauczycieli jest zakażony koronawirusem.

 

14 października u jednego z nauczycieli szkoły przy Piastowskiej potwierdzono zakażenie koronawirusem.  Zgodnie z decyzją Sanepidu cała placówka przechodzi na nauczenie zdalne. Będzie ono prowadzone od 19 do 23 października.

 

W Zespole Szkół przy Piastowskiej pracuje 44 nauczycieli i 12 pracowników. W tej chwili 5 nauczycieli skierowano na kwarantannę. Według naszych informacji kwarantannę nałożono także na kilku uczniów.

14 października szkoły nie pracowały bo to Dzień Edukacji Narodowej a 15 i 16 ta szkoła nie miała zajęć bo wprowadzono tzw. dni dyrektorskie. 

Komentarze  
+3 # Nel 2020-10-16 10:10
Jak tu jest nauczyciel chory to cała szkoła przechodzi na zdalny... Ale jak w innych szkołach chore były dzieci czy ktoś z ich rodziny to tylko klasa na kwarantannę?! Czy ja czegoś tu nie rozumiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # podatnik 2020-10-17 05:23
a czy nauczyciel pracował tylko na Piastowskiej?czy nie udzielał korepetycji?
wiele niedomówień?

życzę zdrowia nauczycielowi i spokoju uczniom w szkole
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn