Regionalny Szpital w Kołobrzegu informuje, że personel medyczny Oddziału Otolaryngologicznego został objęty kwarantanną oraz izolacją domową od 16 do 25 października 2020 r. 

 

Wszystkie planowe przyjęcia pacjentów do Oddziału Otolaryngologicznego oraz do Pracowni VNG i Pracowni Endoskopii Laryngologicznej zostają wstrzymane do 25 października. Wyniki testów na obecność COVID-19 wykonanych 15 października 2020 r., potwierdziły  zakażenie wirusem SARS-CoV-2 w przypadku 6 osób personelu medycznego.

Komentarze  
+4 # covid 2020-10-17 08:29
covid mamy w Polsce od marca, wiemy jak się przenosi, wiemy jak się zabezpieczać. Więc dlaczego osoby pracujące w szpitalu nie panują nad nim? Brakuje im maseczek, płynu? Czy po prostu nie uważają w życiu prywatnym tzn. poza szpitalem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # kael 2020-10-17 11:29
Chodzą po mieście i specjalnie szukają wirusa , żeby przytargać go do szpitala. Na całym świecie pracownicy szpitali chorują.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn