Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali mężczyznę w wieku 24 lat. Sprawca w ciągu dwóch dni okradł trzy osoby. Zgodnie z Kodeksem Karnym za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku tygodnia dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu otrzymał zgłoszenia o kradzieżach. Pierwsza miała miejsce przy ul. Gierczak, gdzie po wyrwaniu z ręki pokrzywdzonego sprawca zabrał saszetkę z zawartością telefonu komórkowego, portfela, pieniędzy w kwocie 160 zł oraz dowodu osobistego. Kolejna kradzież przy ul. Rodziewiczówny, po wyrwaniu z ramienia pokrzywdzonej, ten sam najprawdopodobniej sprawca zabrał torebkę z zawartością telefonu komórkowego, portfela, pieniędzy w kwocie 150 zł oraz innych przedmiotów. Ostatnia zgłoszona kradzież miała miejsce na terenie dworca PKP przy ul. Kolejowej, w ten sam sposób po wyrwaniu z ramienia pokrzywdzonego młody mężczyzna ukradł plecak z zawartością portfela, pieniędzy w kwocie 80 zł oraz innych przedmiotów. Kilka godzin po ostatnim zdarzeniu Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, na podstawie rysopisu podanego przez zgłaszających, zatrzymali 24-letniego sprawcę.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty, a na wniosek prokuratora sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu od 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn