W trosce o bezpieczeństwo zarówno interesantów jak i pracowników Urzędu Gminy, a także w celu zapewnienia sprawnej i nieprzerwanej pracy, wójt gminy Kołobrzeg wydał stosowne zarządzenie.

Na mocy tego zarządzenia od 19.10.2020 r. praca w Urzędzie odbywać się będzie w systemie zmianowym. Oznacza to, że od poniedziałku połowa pracowników Urzędu będzie realizować swoje obowiązki zdalnie. Co tydzień będzie następowała rotacja pracowników. Celem takiego działania jest zagwarantowanie ciągłości świadczenia usług przez obsługujących pracowników oraz zapewnienie, w miarę możliwości maksymalnej efektywności pracy Urzędu.

Jednocześnie Urząd Gminy zachęca do załatwiania wszelkich spraw telefonicznie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej: ePUAP, e-mail, bądź przesyłanie dokumentów pocztą tradycyjną. Ponadto dokumenty można składać również w urnie znajdującej się przy wejściu do Urzędu Gminy Kołobrzeg.

W razie pytań, Urząd prosi o kontakt z Sekretariatem Urzędu Gminy Kołobrzeg pod numerem tel. 94-35-30-420.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn