Tylko w piątek kołobrzeska Policja odnotowała 6 kolizji w ruchu drogowym, zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących oraz ujawniono i zatrzymano 5 praw jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 50 km/h.

W godzinach wieczornych zatrzymano do kontroli pojazd marki Renault. W trakcie sprawdzania dokumentacji kierowca nagle odskoczył od f-szy i pieszo zaczął uciekać. Podjęty pościg doprowadził do zatrzymania uciekiniera. Jak się okazało, kierowca znajdował się w stanie nietrzeźwości, a ponadto był poszukiwany przez Sąd, celem zatrzymania i odbycia kary 10 m-cy pozbawienia wolności.

Kolejne zdarzenie miało miejsce dzisiaj, ok. godz. 6:00 na odcinku drogi między Ustroniem Morskim a Kukiną. Kierowca jednego z pojazdów wyprzedzając inny, stracił panowanie nad autem, uderzył w pojazd wyprzedzany, a następnie samochody uderzyły w przydrożne drzewa. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

W związku z panującymi warunkami atmosferycznymi oraz szybko zapadającym zmrokiem Policja apeluje do kierowców o wzmożenie uwagi w tracie prowadzenia pojazdu, zachowanie szczególnej ostrożności oraz niewsiadanie "za kółko" po spożyciu alkoholu.

Komentarze  
-1 # PKP 2020-10-24 16:38
A wczoraj pod Wejherowem pan rzucił się pod pociąg a następny w Koszalinem. I rzesze podróżnych zostało uziemionych na pare godzin w pociągach :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # marcins 2020-10-24 21:20
A dziś na kołobrzeskiej obwodnicy od Ronda Patana w kierunku 6 Dywizji Piechoty na hulajnogach elektrycznych jeździli sobie ojciec z dzieckiem. Głupota ludzka nie zna granic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn