W przedszkolu miejskim nr 2 w Kołobrzegu kilku wychowawców ma dodatni wynik testu na koronawirusa. Sanepid podjął decyzję o zamknięciu przedszkola. 

Jeszcze dzisiaj przedszkole miejskie nr 2 funkcjonowało normalnie. Od jutra jednak placówka będzie zamknięta. Pięciu pracowników ma dodatni wynik testu na koronawirusa i obecnie przebywa na kwarantannie.

W tej sytuacji przedszkole nie jest w stanie zapewnić dzieciom dalszej opieki.

W czasie zamknięcia przedszkola rodzice, którzy będą musieli zostać z dziećmi w domu mogą skorzystać z dodatkowego zasiłku, który przysługuje z ZUS-u.

Kołobrzeski sanepid podjął decyzję o zamknięciu przedszkola miejskiego nr 2 do 2 listopada włącznie. Pozostałe placówki, poza pojedynczymi przypadkami nauczycieli i dzieci przebywających na kwarantannach, funkcjonują bez zmian.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook