Około 80 samochodów wyjechało wczoraj wieczorem z parkingu spod amfiteatru. Wszystko w ramach kolejnego już protestu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Do tej pory protesty w Kołobrzegu odbywały się w formie marszów, które gromadziły nawet kilka tysięcy osób. Jednak tym razem organizatorzy postawili na protest samochodowy. Jak mówili, wszystko ze względów bezpieczeństwa.

W tej chwili protestujący walczą już nie tylko przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Postulatów jest o wiele więcej.

„Rajd z Piekła Kobiet” to hasło pod jakim ruszył wczorajszy protest samochodowy. Przed 18 na parkingu pod amfiteatrem zebrało się kilkadziesiąt samochodów. 

Wczorajszego protestu samochodowego nie dało się nie zauważyć. Około 80 pojazdów z włączonymi klaksonami przejechało ulicami Kołobrzegu. Na trasie nie zabrakło również policji. Niektórzy uczestnicy byli karani głównie za takie wykroczenia jak nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz przejazd na czerwonym świetle. 

 

Komentarze  
+4 # Konstytucja !!! 2020-11-11 15:57
To w końcu chcecie żyć zgodnie z konstytucją , czy nie ?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Babajaga 2020-11-11 16:23
Następny protest proponuję na czarnych miotłach !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # holpol 2020-11-12 00:57
teatr. protest jako hobby. co oni wiedzą o etyce i konstytucji.......
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn