W miniony weekend siatkarska młodzież rozgrywała kolejne mecze w ramach ligi wojewódzkiej. Jak się okazało zawodnicy i zawodniczki UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI w swoich starciach nie stracili ani jednego seta.

Młodzicy, którzy rywalizowali w turnieju 1. ligi wojewódzkiej zwyciężyli w obydwu spotkaniach i prowadzą w tabeli ligowej.

W pierwszym meczu podopieczni Dariusza Cholki i Roberta Szpaka rywalizowali z zeszłorocznym ćwierćfinalistą Mistrzostw Polski – zespołem UKS BRONEK KOSZALIN. Po zaciętym spotkaniu kołobrzeżanie zwyciężyli 2:0 wykazując się bardzo dobrą grą w szczególności w końcówkach obydwu partii.

Drugi mecz okazał się być możliwością do rotacji w zespole i zakończył się bardzo pewnym zwycięstwem z UKS VOLLEY WAŁCZ 2:0.

Następne ligowe zmagania w weekend mikołajkowy 5-6 grudnia.

Na Hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej swój mecz w ramach ligi juniorek rozgrywały podopieczne Krzysztofa Ośliśloka i Marii Wnukowskiej.

Siatkarki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie z KPS Czaplinek od wysokiego zwycięstwa w pierwszej partii. Drugi set rozpoczął się dosyć nerwowo, lecz po zaciętej rywalizacji w końcówce również okazał się być zwycięski dla OPP. Ostatnia partia to znów bardzo dobra gra gospodyń i ostatecznie zwycięstwo w całym spotkaniu bez starty seta 3:0.