Dzisiaj w izolatorium w MSWiA przebywa 27 pacjentów, u których potwierdzono koronawirusa. Jednak jeszcze wczoraj było ich 51. Wszyscy pacjenci przebywający w izolatorium to osoby bezobjawowe, lub z lekkimi objawami.

Pierwsi pacjenci trafili do izolatorium 12 listopada. To osoby kierowane w głównej mierze przez szpital i lekarzy rodzinnych.

Pobyt pacjentów w izolatorium ogranicza się do 10 dni.

Pacjentami w izolatorium zajmuje się bezpośrednio łącznie 12 pracowników. 

Każdego dnia do izolatorium przybywa średnio od jednego do czterech pacjentów.

Dzisiaj mamy 10 139 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.  W naszym  województwie 457. Decyzją Głównego Inspektoratu Sanitarnego, powiatowe oraz wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne od dzisiaj zaprzestają publikowania codziennych raportów na temat sytuacji epidemicznej na terenach przez siebie nadzorowanych. A jak wygląda sytuacja w kołobrzeskim szpitalu? W tej chwili na 42 łóżka covidowe zajęte są 33. Dodatkowo 2 osoby na oiomie. Najstarszy pacjent z koronawirusem ma 93 lata, najmłodszy 26.

Komentarze  
0 # Izolatorium w Mielnie 2020-12-07 15:08
Zapraszamy także do Izolatorium w Mielnie - na naszej stronie można tam zobaczyć jak wygląda standard obsługi w nowoczesnym izolatorium dla osób z COVD-19. Zdjęcia oraz opisy naszego izolatorium dostępna są na stronie https://izolatoriummielno.pl/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn