Jedna firma jest zainteresowana obsługą Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Miasto sprawdza ofertę złożoną w przetargu i jeżeli wszystko zagra, to od 1 marca będzie znowu można korzystać z miejskich jednośladów. 

Zakończyła się umowa ze spółką Nextbike na obsługę Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Przed kolejnym sezonem miasto ogłosiło przetarg by wybrać kolejną firmę, która zajmie się rowerami. 

Zgłosił się tylko dotychczasowy operator, który tę usługę wycenił na blisko 997 tysięcy złotych za dwa sezony. Miasto sprawdza teraz ofertę i jeżeli wszystkie procedury zostaną dopełnione to 1 marca rowery wrócą na kołobrzeskie stacje i będą w dalszym ciągu obsługiwane przez firmę Nextbike.

W Kołobrzegu Rower Miejski funkcjonuje od czerwca 2017 roku. Od początku cieszył się dużą popularnością. Ponad 31,5 tysiąca zarejestrowanych użytkowników łącznie przez ostatnie lata wynajęło kołobrzeskie jednoślady blisko 310 tysięcy razy.  W Kołobrzegu mamy 12 stacji i 125 rowerów, które można wypożyczać od 1 marca do końca listopada każdego roku.

 

Komentarze  
+1 # ostrożnie 56 2021-02-18 22:14
Gdzie ten przetarg był ogłaszany??? Kto poza nextbike o nim wiedział.
Państwo Radni zapytajcie "kolektyw" administrujących dam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # holpol 2021-02-19 14:43
997 tysięcy złotych za dwa sezony....jaki jest zwrot finansowy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook