Nowa placówka przy ulicy Radomskiej jest gotowa do przyjęcia pierwszych przedszkolaków. 1 marca 87 małych kołobrzeżan rozpocznie tu swoją przedszkolną edukację.

W 2019 roku budynek przedszkola przy ulicy Radomskiej został rozebrany. W jego miejscu powstało zupełnie nowe przedszkole, które już od 1 marca będzie tętniło życiem.

Przedszkole przy Radomskiej to teraz nowoczesna placówka, która dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajduje się tu sześć oddziałów. Sale są bardzo przestronne. Z każdej można wyjść bezpośrednio na zewnątrz i korzystać z nowoczesnego placu zabaw.

„Ocean przygód” to nazwa nowego przedszkola. Chcemy aby dzieci tu doświadczały, badały, obserwowały i rozwijały swoje zainteresowania, mówi Dorota Warzocha.

Koszt budowy nowego przedszkola przy ulicy Radomskiej to blisko 7 milionów złotych.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook