Na długo wyczekiwany remont ulicy Myśliwskiej przyjdzie nam jeszcze poczekać. W tym roku starostwo ma przygotować jedynie pełnobnranżową dokumentację projektową. Póki co przy ulicy prowadzone są roboty Miejskiej Energetyki Cieplnej.

Planowany remont ulicy Myśliwskiej to spore zadanie. Ma tu powstać m.in. nowa nawierzchnia.

W ramach planowanego remontu ulicy Myśliwskiej ma zostać również przebudowana istniejąca już ścieżka rowerowa.

Mimo, że remont Myśliwskiej zaplanowano na przyszły rok to od pewnego czasu odbywają się tam roboty Miejskiej Energetyki Cieplnej. Podczas wykonywania przecisku rury wykonawca natrafił na przeszkodę w postaci betonu, w związku z czym, powstało wybrzuszenie na jezdni, które zdecydowanie zaskoczyło kierowców.

Wykonawca robót zobowiązał się już do poprawienia usterki. Prace z tym związane mają się odbyć w kwietniu.

Komentarze  
0 # Myśliwska 2021-03-13 20:58
Może wstrzymać się z remontem ul. Myśliwskiej jeszcze na parę lat. Nie jest ona w najgorszym stanie w porównaniu z innymi ulicami w naszym mieście. Poza tym kolej ma tam prowadzić jakieś prace a później może jednocześnie zrobić łącznik ul. Myśliwskiej z Jagiellońską? (bajpas) Trzeba koniecznie odciążyć rondo na ul. Koszalińskiej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook